Prison Runner 2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji biegu „Prison Runner”! To wyjątkowa okazja, by przeżyć niezapomniane wrażenia i poczuć adrenalinę podczas niecodziennej przygody.

Bieg „Prison Runner” to unikalne wydarzenie, które odbędzie się na terenie byłego Aresztu Śledczego w Zabrzu. To miejsce, które z jednej strony emanuje klimatem dawnego więzienia, z drugiej zaś pełne jest sportowej rywalizacji i adrenaliny. Pokonaj trasę przepięknie ułożoną wśród murów i cel więziennych, przełamując kolejne przeszkody i wyzwania. „Prison Runner” to wyzwanie dla odważnych, którzy cenią sobie nie tylko sportową rywalizację, ale także unikalne miejsca i niezapomniane emocje.

Trzecią edycję biegu „Prison Runner” zaplanowano na 18-19 maja 2024 roku. To termin, który warto zarezerwować w kalendarzu, by móc w pełni cieszyć się wspaniałą atmosferą i przeżyć niezapomniane chwile. Czekają na Ciebie wyzwania, które pozwolą poczuć się jak prawdziwy bohater filmu akcji. Dołącz do grona uczestników już dziś i poczuj na własnej skórze prawdziwą przygodę!

Nie zwlekaj i zarezerwuj już teraz bilet na „Prison Runner”! To wyjątkowa okazja, by przeżyć niezapomniane wrażenia, poznać nowych ludzi i zdobyć nowe doświadczenia. Czekamy na Ciebie!