DLA ZAWODNIKÓW

PROGRAM ZAWODÓW

Zapraszamy do zapoznania się z programem zawodów Prison Runner – wyjątkowego biegu z przeszkodami, który odbędzie się w byłym Areszcie Śledczym w Zabrzu.

PAKIETY STARTOWE

Sprawdź nasze pakiety startowe na Prison Runner – wyjątkowym biegu z przeszkodami w byłym Areszcie Śledczym w Zabrzu! Wybierz najlepszy dla siebie pakiet i zapisz się już teraz, aby dołączyć do grona uczestników i pokonać wyzwania, jakie stawia przed Tobą nasza trasa z przeszkodami.

NAGRODY

Zobacz, co możesz wygrać na Prison Runner – wyjątkowym biegu z przeszkodami w byłym Areszcie Śledczym w Zabrzu! Przejrzyj nasze atrakcyjne nagrody i zapisz się już teraz, aby mieć szansę na zdobycie wyjątkowych nagród.

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem Prison Runner – wyjątkowego biegu z przeszkodami, który odbędzie się w byłym Areszcie Śledczym w Zabrzu. Przeczytaj wszystkie ważne informacje dotyczące udziału w biegu i zapisz się już teraz!

ZAPISY NA BIEG

Zapraszamy do zakupu biletów na niezwykły bieg „Prison Runner”, który odbędzie się w byłym Areszcie Śledczym w Zabrzu! To wyjątkowa okazja, by przeżyć niesamowite wrażenia i poczuć adrenalinę podczas niecodziennej przygody.